Navigācijas galvenā lapa

GPS izsekošanas platforma!


Autoparka vadības sistēma dažādu transportlīdzekļu izsekošanai.
Ērts un efektīvs veids kā uzzināt vairāk par savu autoparku!


Funkcijas


GPS transportlīdzekļa izsekošana

Sekošana automašīnai tiešsaistē ar GSM un GPS navigācijas sistēmu, kā arī nolasi informāciju par transportlīdzekļa ātrumu, odometra rādītājiem, stāvēšanas laiku un adresi.

Autoparka vadības sistēmas pielāgošana

Ja jums ir kāda īpaša vēlme, kura papildinātu jūsu GPS izsekošanas sistēmu ar citām funkcijām, kontaktējaties ar mums un mēs palīdzēsim uzlabot jūsu sistēmu. Vai tie ir automašīnas tahometra rādītaji, integrācija ar ERP sistēmām, atsevišķu atskaišu ģenerēšana vai kas cits, tas paliek jūsu ziņā.

Automātiski ģenerētas auto atskaites

Automašīnas izsekošanas rezultātā iegūtā informācija automātiski izveido vajadzīgās atskaites, ieskaitot tās kuras Valsts ieņēmuma dienests (VID) pieprasa, lai kompānijai nebūtu jāmaksā transportlīdzekļa nodoklis.


Datu koplietošana


Koplieto GPS izsekošanas sistēmas datus ar citiem. Vai tie ir jūsu klienti, šoferi, menedžeri vai kāds cits kam ir vajadzīgs saņemt automašīnas datus?

Automašīnas degvielas kontrole

GPS izsekošanas sistēma piedāvā informāciju par automašīnas degvielas rādītājiem,kuri parāda atlikušo degvielas daudzumu transportlīdzekļa bākā, kā arī auto degvielas patēriņu katrā maršrutā.

Informācija par transportlīdzekļa stāvokli

GPS sekošanas sistēma informē jūs par auto stāvokli, norādot tā tehniskos parametrus kā arī kad ir jāiziet nākamā apskate.


Atbalsts tiešsaistē

T1 piedāvā atbalstu tiešsaistē, lai uzlabotu automašīnas navigācijas sistēmas effektivitāti. Ja ir kāds jautājums par šīs sistēmas darbību droši rakstiet vai zvaniet GPS autoparka vadības konsultantam.

Par iekārtas specifikāciju uzzināsiet pakalpojuma aprakstā.


Piekļūsti GPS izsekošanas sistēmai jebkurā vietā

Piekļūsti GPS izsekošanas sistēmai jebkurā vietā


Piekļūsti saviem automašīnas datiem caur GPS navigācijas sistēmu, lai kur tu būtu savā:


  • Telefonā

  • Planšetē

  • Datorā

Piekļūsti savā telefonā, planšetē, datorā